به منظور بهره مندی شهرستان مرند از ظرفیت و فرصت های تبریز 2018/

امضای تفاهم نامه ای سه جانبه میان اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی و فرمانداری و شهرداری مرند

تفاهم نامه ای سه جانبه میان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان شرقی، فرمانداری و شهرداری شهرستان مرند به منظور بهره مندی شهرستان مرنداز ظرفیت و فرصت های تبریز 2018 امضا شد.

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، امضای این تفاهم نامه روز چهارشنبه 18 مرداد در محل خانه تاریخی حیدرزاده با حضور مرتضی آبدار، مدیر کل میراث فرهنگی استان، علیار راستگو، فرماندار شهرستان ویژه مرند و مرتضی موحد نیا، شهردار مرند صورت گرفت.

مرتضی آبدار، مدیر کل میراث فرهنگی استان در این جلسه بر حداکثر بهره مندی شهرستان ها از فرصت ها و ظرفیت های تبریز 2018 در جهت معرفی و توانمندی ها موجود در هر شهرستان تاکید کرد و خاطر نشان کرد: باید هر شهرستان با انجام برنامه ریزی صحیح و با برگزاری رویدادهای محلی و منطقه ای در سال 2018 توانمندی های خود را به نمایش بگذارد.

 وی عنوان کرد: رویداد فراملی تبریز 2018، فرصت مهمی است که باید هم استان و کشور از آن بهره مند شود و الگویی مناسب برای دیگر استان های کشور در زمینه توسعه گردشگری پایدار باشد.

وی در خاتمه بیان کرد: بر اساس این تفاهم نامه قرار شد در راستای همفکری، استقبال و ارتقای میزان بهرمندی از ظرفیت و فرصت تبریز 2018، دبیرخانه ستاد تبریز 2018 در محل شهرداری مرند تشکیل و نمایندگان هر یک از ارگان ها با استقرار در دبیرخانه تبریز 2018 بر انجام فعالیت های و برنامه های مشترک نظارت نمایند.

انتهای پیام/

 آدرس: تبریز – خیابان ارتش جنوبی – روبروی خیابان ارک              تلفن: 6-35546164   فاکس:35543953    کدپستی: 5137653363   ایمیل: info@eachto.ir