معاون گردشگری مطرح کرد

بهره‌برداری حداکثری از ظرفیت رویداد جام جهانی فوتبال 2018

معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دومین نشست هماهنگی جام‌جهانی فوتبال 2018 روسیه، بر بهره‌برداری حداکثری از ظرفیت این رویداد جهانی تأکید کرد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دومین نشست هماهنگی جام جهانی فوتبال 2018 روسیه که در محل دفتر معاونت گردشگری و با حضور مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، حمیدرضا آصفی، مشاور عالی فدراسیون و محمدرضا ساکت دبیر فدراسیون برگزار شد، حداکثر مشارکت بین‌دستگاهی و بهره‌برداری از فرصت رویداد جام جهانی برای حضور در محل برگزاری مسابقات فوتبال مورد تبادل نظر و بررسی قرار گرفت.

مرتضی رحمانی‌موحدمعاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در این نشستبا اشاره به آمادگی فعالان گردشگری برای همکاری در اجرای این رویداد اظهار کرد: «تدابیر لازم برای حضور و مشارکت گسترده دفاتر گردشگری علاقهمند به همکاری در این خصوص در دست تدوین است که به‌زودی ارائه خواهد شد.»

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال نیز در این نشست بر استفاده حداکثری از ظرفیت تعاملی بین دو دستگاه برای حضور مقتدرانه با حمایت مردمی و سامان‌دهی موثر سفرها تأکید کرد.

بیست‌و‌یکمین دوره جام جهانی فوتبال، از۱۴ژوئن۲۰۱۸تا۱۵ژوئیه۲۰۱۸در کشور روسیه برگزار می‌شود.

تیم ملی فوتبال ایران به‌عنوان تیم برتر قاره آسیا با عبور از سد حریفان با بالاترین امتیاز موفق به کسب جواز برای حضور در این دوره از مسابقات شد.

 آدرس: تبریز – خیابان ارتش جنوبی – روبروی خیابان ارک              تلفن: 6-35546164   فاکس:35543953    کدپستی: 5137653363   ایمیل: info@eachto.ir