نخستین نشست تخصصی میراث طبیعی برگزار می‌شود

نخستین نشست تخصصی گروه میراث طبیعی پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری، با عنوان «میراث طبیعی، مبانی و مفاهیم» برگزار می‌شود.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری، ناصر رضایی رئیس گروه میراث طبیعی پژوهشگاه امروز دوشنبه 17 مهر 96 با اعلام این خبر هدف از برگزاری این نشست علمی را آشنایی بیشتر جامعه علمی با مفهوم میراث طبیعی و ارتقای ادبیات موضوعی این حوزه از علم اعلام کرد.

او گفت: «ضرورت توجه به میراث طبیعی، جایگاه میراث طبیعی، اهمیت میراث طبیعی و تهدیدات و فرصت‌ها در میراث طبیعی از محورهایی است که در این نشست مورد بررسی قرار می‌گیرد

به گفته او، میراث طبیعی و شناسایی، برنامه‌ریزی، نظارت و حفاظت و همچنین میراث طبیعی، جامعه محلی و آموزش از محورهای دیگر نشست یادشده است.

نخستین نشست تخصصی گروه میراث طبیعی میراث طبیعی، مبانی و مفاهیم با حضور سیدمحمد بهشتی ریاست پژوهشگاه، محسن حسینی عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس، رسول اشرفی‌پور عضو شورای عالی جنگل و مرتع و دیگر کارشناسان این حوزه روز چهارشنبه 19 مهر در سالن اجتماعات پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری برگزار می‌شود.

 آدرس: تبریز – خیابان ارتش جنوبی – روبروی خیابان ارک              تلفن: 6-35546164   فاکس:35543953    کدپستی: 5137653363   ایمیل: info@eachto.ir