معاون گردشگری میراث فرهنگی آذربایجان شرقی خبر داد:

معرفي تبریز 2018 در نمايشگاه گردشگري باكو


معاون گردشگری اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري آذربایجان شرقی از آمادگی استان برای حضور در نمایشگاه گردشگری باکو که از  19 لغایت 21 فروردین ماه در محل نمایشگاه های بین المللی باکو برگزار خواهد شد، خبر داد.  

به گزارش روابط عمومیاداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، احمد حمزه زاده با اعلام این خبر افزود: شرکت در نمايشگاه بين المللي باکو فرصت مناسبي براي گسترش تعاملات در خصوص معرفی ظرفیت ها فراهم می سازد، از این رو شرکت در این نمایشگاه مورد تأکید سازمان بوده است.

حمزه زاده هدف اصلی از شرکت در این نمایشگاه را معرفی ظرفیت های گردشگری استان با محوریت تبریز 2018 عنوان کرد و افزود: آذربایجان شرقی با حضور نمایندگانی از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، شهرداری تبریز، دانشگاه علوم پزشکی تبریز و دفاتر خدمات مسافرتی در این نمایشگاه شرکت خواهد کرد.

وی در خصوص جزئیات و محتوای غرفه آذربایجان شرقی در نمایشگاه باکو گفت: قرار است با توزیع اقلام فرهنگي از جمله نقشه، بروشور، کتابچه گردشگري، پوستر و کتاب های نفیس به زبان آذری، جاذبه هاي آذربايجان شرقي را به سایر کشورهای حاضر در این نمایشگاه معرفي کرده و هم چنین با نمایش آثار شاخص صنایع دستی استان در نمایشگاه باکو، توانمندی های هنری استان را به کشورهای حاضر در این نمایشگاه بشناسانیم.

حمزه زاده افزود: آذربایجان شرقی، اردبیل و ماکو به عنوان نمایندگان ایران در نمایشگاه باکو حضور فعال خواهند داشت.

گفتنی است/ نمايشگاه گردشگری باکو تحت عنوان «آي تي اس» هر سال به صورت تخصصي در حوزه گردشگري برگزار مي شود و این دومین سال حضور آذربایجان شرقی در این نمایشگاه به منظور شناساندن جاذبه های گردشگری استان است.

انتهای پیام/

 آدرس: تبریز – خیابان ارتش جنوبی – روبروی خیابان ارک              تلفن: 6-35546164   فاکس:35543953    کدپستی: 5137653363   ایمیل: info@eachto.ir